Diskuse

Příspěvků : 1 237 - Diskuse

  1. Povolny : 21.4.2005 v 10.48

    Nevím, jaké chcete důkazy? To, že vysoudil za poškození jejího zdraví slušnou sumu jsem četl asi na 3 místech na internetu – pokud tomu tak nebylo, dejte mi link. No a zbytek je již jen selský rozum: Pokud by se s ní, poté co si našel milenku, rozvedl, tak přece o ty peníze logicky přišel – odškodnění bylo určeno jí jako poškozené. Takto si je v klidu užíval s novou koc, no a zbytek (pokud nějaký byl) po jejím zabití prostě zdědil.

  2. jednokto : 20.4.2005 v 20.48

    pre Jardu a Povolneho

    tvrdenie, ze Terri zomrela pri plnom vedomi, je loz, sprosta loz. Jej mozog nevykonaval ziadne funkcie okrem bazalnych (tlkot srdca, dýchanie), islo o nezvratny stav coma vigile. Plne vedomie je nieso uplne ine.

    Povolny: islo odedicstvo? ako mozete nieco take tvrdit bez toho, aby ste mali co i len jeden dokaz? to vazne svojim prianiam a zdaniam prisudzujete vahu dokazu? dokonca ani na strankach na podporu terii sa nehovorilo o dedicstve, anijej rodicia nehovorili o tom, ze by islo o nejake dedicstvo…

    ja sa tiez mozem opytat, preco jej rodicia prejavili zaujem o domacu starostlivost pre dceru az po 8 rokoch?

  3. kastja : 20.4.2005 v 19.01

    for OT: no, ty aby sis nepřisadil :-)

  4. Ondřej Slačálek : 20.4.2005 v 18.58

    Omlouvám se za nepodepsání minulého příspěvku… ale myslím, že je poznat, kdo ho napsal.

    S tím jiskřením jsem to taky nepochopil a myslím, že tomu rozumím podobně jako JP. Akorát nevím, co je vedení diskuse v šovinistickém duchu (minimálně nikomu nevyhrožuju bičíkem, nevyzývám k jeho cenzuře a tak)… ale rád se toho zbavím.

  5. Ondřej Turek : 20.4.2005 v 18.53

    Dobrý den, nemám bohužel mnoho času na analýzu prohlášení italských anarchistů k smrti papeže Jana Pavla II. publikované panem Slačálkem, ale dovolím si dvě poznámky:

    1. Při své návštěvě v Chile si podle věrohodných svědectví papež s režimem nijak nezadal a naopak podpořil tlak na demokratizaci a rozvinutí občanské společnosti, po čemž volala především místní církev.

    2.Ohromné příjmy církve? K tomu se dá snad říci jediné: Ha ha ha. :-)

  6. Anonymní : 20.4.2005 v 18.46

    for Jana Pláteníková: Co na něm bylo tak sprostého? ti lidé vyjádřili svou lidskou lítost k člověku, politickou kritiku k jeho dílu a odpor k instituci, v jejímž čele stál. Co je na tom sproostého? To už bych spíš mohl za “sprostou” označit vaší ageistickou charakteristiku feministek jako “ľahko vyžité päťdesiatničky”…

    Dějiny anarchismu jsou na docela dobré cestě… a moc nevím, jak mi chcete vymluvit, abych se přestal zabývat něčím, co pět let intenzivně studuju a rok píšu… Ostatně, myslím, že se je snažím psát v mezích svých možností objektivně a že by tak mohly být užitečné ve finále i vám… můžete na náš například vytahovat různé atentátnické kostlivce ze skříní :-) )

    Ale rád si to nechám vysvětlit…

  7. Jana P. : 20.4.2005 v 18.41

    ..ráda bych uvedla na pravou míru tu cenzuru: ani omylem nechce nikdo z provozovatelu techto stranek cenzurovat legitimni nazory oponentu. Avšak jistou hranici slušnosti je třeba udržovat. Váhala jsem, zda prohlášení italských anachistů ke smrti papeže není za touto hranicí, protože je vysoce neuctivé.Vyjadřovat se nenávistně o právě zemřelém člověku, jenž je podle názoru většiny světa nanejvýš úctyhodný ačkoli o to nikdy nijak urputně neusiloval, mi přijde nechutné. Ale pak jsem se rozhodla ho v diskuzi ponechat, protože to také o něčem svědčí..A pokud jde o jiskření zastánců opačných názorů – nevím, co myslíte, vážený čtenáři, tím”dali dohromady”, ale za prvé tam máte hned 2 hrubky /asi Vám to také zcenzuruji :-) / a za druhé to je jen pokus -čistě ženský a dle ženské logiky, přiznávám:-) – o vedení disputace v jiném, než šovinistickém duchu. No, řekněte, není mnohem příjemnější?

  8. čtenář : 20.4.2005 v 18.16

    Dobrý den, chtěl bych reagovat na některé hlasy volající po cenzuře příspěvků pana Slačálka. Myslím, že by byla nemístná a neužitečná. Je zajímavé sledovat střet mezi mladými konzervativci a anarchisty a byla by škoda, kdyby o něj byla tato diskuze připravena. Další zajímavostí je vztah, který se vyvíjí mezi panem Slačálkem a slečnou Pláteníkovou. Myslím si, že by bylo krásné, kdyby se tyto osoby tak rozdílných názorů nakonec daly dohromady. Ať mi nikdo netvrdí, že to mezi nimy nejiskří!

  9. Jana Pláteníková : 20.4.2005 v 18.10

    for Ondřej Slačálek:To prohlášení anarchistů bylo především sprosté. Proto jsem se rozmýšlela, zda ho nevymazat…Re: uvádění emailu: nedám.

    Ostatní je taky uvádějí a “vystavují”

    Dějiny anarchismupodle mne hned tak nedopíšete, takže koukejte přijít dřív, abych vás uplně odradila od zabývání se takovými nesmysly. S bičíkem ještě uvidíme.

  10. Povolny : 20.4.2005 v 17.55

    To jarda;

    Proč nechápete, že se nerozvedl. V tom byl přece ten vtip, který náš “korektní” tisk cudně zamlčuje – to by totiž, ten hajzlík, neužil těžké prachy, které vysoudil (pro svou ženu) na doktorech, že poškodili její zdraví. Takže rozvod by mu byl houbelec platný. On ji potřeboval prostě zamordovat, aby mohl ruče dědit a pak v klidu s novou kočkou užívat. Celá ta komedie o umožnění člověku umřít byla jen směšnou zástěrkou: o těžký love mu šlo až na prvním místě.

Napsat komentář k kastja Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?