Diskuse

Příspěvků : 1 237 - Diskuse

  1. P.D. : 24.3.2012 v 21.46

    Co, jak a proč konkrétně a nejen pro představu – http://www.tso.cz

  2. Filip Rajchart ANO hnuti : 20.3.2012 v 14.44

    Svobodná vůle

    21.3.2012 ? Praha ? ANO Autentická Neutrální Organizace

    Dlouho jsem přemýšlel nad vývojem demokracie v České republice. Hovořil jsem

    s mnohými spolupracovníky a přáteli v oboru. Diskutoval jsem s politiky a poradci. Zajímavé

    na všem totiž je, že se nám nějak po dvaceti letech v takzvané svobodě vytratil cíl ? tedy směr

    ? života. Zeptal jsem se tedy: ?Proč?? Od počátku demokracie v letech 1989 a dále se naše

    životy opravdu změnili a rozhodně každý potvrdí, že už by se zpátky vracet nechtěl. Proč

    jsme, ale ztratili směr a naději a vlastně svobodnou vůli? Myslím si, že odpověď je velmi

    jednoduchá.

    Jsme líní, jsme neochotní k pomoci druhému a vše se snažíme vytvářet jen za

    odměnu. Ztratili jsme zájem pracovat zdarma a zadarmo a to je hlavní otázka demokratické

    společnosti na celé Zemi. Již se jenom dohadujeme a bojujeme se slovy jako jsou: terorismus,

    krize, korupce, klientelismus a mohl bych pokračovat donekonečna dál. Zbytečné!

    Dokola jen slyšíme, že musíme bojovat, musíme nesouhlasit anebo souhlasit. A

    přitom řešení je tak jednoduché. Změňme naše spotřebitelské chování a nechme politiky ať si

    hrají v tom svém špinavém a bahnitém rybníku, nechme nadnárodní korporace ať ovlivňují

    cenu ropy, světové kurzy, nechme burzovní makléře a finanční systém konat dále své špinavé

    obchody. Prostě už na ně pojďme konečně zapomenout!

    Jestliže změníme své spotřebitelské chování a to takovým způsobem, že budeme

    upřednostňovat nákupy základních lidských potřeb pouze u našich blízkých přátel a

    spolubydlících v daném městě a vesnici. Začne se v realitě odehrávat skutečný převrat.

    Nebojujme proti korupci ? jen dáváme energii těm co se s ní zabývají a jsou to lidé,

    kteří jsou závislí na financích a kouzelných papírcích.

    Vybízím Vás k pokoře a skromnosti tak, abychom navzájem podporovali pouze ty co

    si to opravdu zaslouží. Není nic jednoduššího než nenakupovat v hypermarketech a raději

    nakupovat u svého řezníka či pekaře anebo v marketu vybírat pouze české zboží ? vím je to

    těžké, ale má to velký význam. Samozřejmě s tím souvisí naše neskutečně předražené

    telekomunikační poplatky a služby ? navrhuji jednoduché řešení ? budeme se více setkávat a

    budeme méně telefonovat či pouze sdělovat do telefonu velmi krátké informace a tak

    dospějeme k menším platbám telekomunikačním gigantům.

    Dále je jednoduše jednoduché, nechodit k volbám! Pakliže totiž budou kandidovat

    stále stejné strany a lidé, kteří jsou nenapravitelní, jsme stále v zajetí jejich práva a jejich

    špinavosti. Zajímá nás totiž základní otázka kolik procent účasti ve volbách stačí k tomu aby

    byly volby neplatné? Buďme klidnou stranou, která nebude zasahovat, demonstrovat a nějak

    ovlivňovat neovlivnitelné. Pojďme všichni jen změnit své chování v normálním běžném

    životě.

    Finanční situace je samozřejmě pro nás všechny velmi kritická a tak pojďme právě

    této situace využít a naučme se, že můžeme svým spotřebitelským chováním ovlivňovat

    přímost demokracie, která je založena na volném obchodu a svobodné vůli každého z Vás.

    V tuto chvíli je více než potřeba si uvědomit, že podpora českých výrobců a českých firem je

    přímo úměrná k ovlivňování výkonné politiky a moci. Myslím si a věřím, že jestli politici této

    země zjistí, že nám je úplně jedno co dělají, a že jsme schopni společně nepodporovat jejich

    bláznivé úlety, a že držíme v ruce zbraně o kterých oni ani netuší, protože jsou zaslepeni

    svým egem a mocí.

    Jen se snažme všichni přemýšlet o každém svém kroku a buďme ostražití a pevní.

    (FR)

    Filip Rajchart ? ANO autentická neutrální organizace

    http://www.hnuti-ano.cz

  3. brotherrr : 17.3.2012 v 18.37

    Z knihy od Marguerite – Poselství milosrdné lásky
    Imprimatur

    Ježíš: “Nedal jsem své Poselství světu k nápravě jedné jediné duše, nýbrž k nápravě všech duší. Nepřišel jsem pro jednu jedinou duši, nýbrž pro všechny duše. Vy všichni potřebujete být obnoveni. Abych vám řekl a znovu opakoval svou lásku k vám, zvolil jsem si nekteré duše, které se tak stávájí Mým mluvčím před vámi. Ja sám příjdu opět na konci času, abych vykonal spravedlnost. Pročpak jsou některí z vás udiveni Mými slovy, která jsou Duch a život? Jsou to stále tatáž slova. Změnili jste se snad do té míry, že Mne nerozeznáváte? Jsou to stránky evangelia. Neuberu nic z toho, co bylo, a z toho co je. Buďte dostatečně pokorní, abyste se rozeznali v tomto Poselství, které posílam všem a jednomu každému. Ta nebo ona část se vás týka.

    “Oni”, to jsou také někteří kněží popírající základní dogmata křesťanské víry jako je dědičný hřích, zpustlost lidstva, osobní hřích, vykoupení, tělesné zmrtvýchvstání Krista, neposkvrněné početí P. Márie, její božské mateřství, obětní podstata mše sv., která se podle nich stala pouze připomínkou poslední večeře Páně, pohrdají Eucharistií, v níž popírají skutečnou a stálou přítomnost Spasitele. Zesměšňují úctu k P. Marii a svatým, odmítají úctu božskému Majestatu.
    Rekl jsem: Běda tomu, skrze něhož pohoršení přichází.”

    A konečně jsou také zájmenem”oni” označeni křesťané, kteří jsou po rozhodnutí nakaženi duchem světa: “Síť tkaná nepřítelem duší se stahuje. I vyvolení jsou klamáni. Budou-li činit pokáni, pomohu jim svým odpuštěním. Je to vláda Satana.
    Pohleď na Mne a řekni Mi, je-li větší bolest nežli Má. Hříchy světa Mi působí velikou bolest.” Proto také ta vážná napomenutí světu, kterému hrozí strašná katastrofa, zaviněná člověkem samým.
    Ježiš: “Strašná hrozba visí nad světem. Stín zániku se vznáší nad vesmírem. Neobrátí-li se lidé, nechť očekávají vážné pohromy na zemi, na moři a ve vzduchu.”
    Neméně přísné napomenutí těm, kteří jsou zodpovědní za Cirkev:
    Ježiš: “Opravdu, strašná to chvíle, kdy budou stát přede mnou. Budou se muset zodpovídat za sebe a za ty, o které měli pečovat.”
    Ať už jakkoliv zraněné, Ježíšovo Srdce se nezříka svého milosrdenství. Proto nabízí Cirkvi a světu vhodné léky k úniku z nebezpečné cesty, na kterou se dali. Nejprve pokání: “Bláhová srdce, srdce tvrdá, která zvučí svým vlastním odsouzením… Pokání za vaše hříchy! Pokáni! Pokání! Pokání!”
    Jeho Poselství nám nabízí prostředek Prozřetelnosti k očištění Cirkve a k obrácení světa a následkem toho odvrácení hrozby trestu.

    - Děláte dobře, že se modlíte za duše v očistci, neboť jejich úděl je politováníhodný. Avšak ony mají nadějí. Vědí, že z něho vyjdou a že jejich utrpení je připravuje na štěstí, jakému není rovno. Zavržení kteří jsou v pekle naopak vědí, že jejich trápení bude trvat věčně. Pro ně není žádná naděje, nýbrž strašné zděšení a hrůza věčnosti bez Boha.

    - Touha po prázdných věcech vládne světem. Zmocnila se srdcí Mých dětí. Ale Můj kříž se stále tyčí, aby připomněl všem lidem marnost pomíjejíchích věcí. Co zůstane ze všeho toho, po čem touží? Po jejich smrti, jaké hořké výčitky. Žel, bude příliš pozdě. A miluji je nesmírnou láskou! Jak je to smutné. Kdybys viděl tak jako Já zhýralost srdcí, ránu hříchu, která pokrýva svět duší! A volám je všechny. Neslyší. Jsou hluší a slepí.

    Popis světa je zde velmi vzrušující. Lidstvo je zde popsáno v celé své nahotě. Všeobecně pak se svým hříchem, zvráceností, se svojí pýchou a nesmyslnými nároky. Ježiš přichádzí s naléháním na tento svět, který je v nebezpečí záhuby a zničení, a vytýká mu jeho korupci a rebelii vůči Bohu.

    Ježiš: “Tento svět rozvrácený až do základů si není vědom skutečnosti. Jeho přírozená zvrácenost nesnáší žádný odpor. Lidé patřící do tohoto světa jsou označeni zájmenem “oni”. “Oni” si upravili život tak, jak chtěli. Odpovídá to jejich ubohé inteligenci. Oni budou mít mír pote, budou-li si jej přát. Ne-li, bude to katastrofa… Ach, děti lidí, jak vás mohu snášet? Kam se řítíte? Ja to vím. Tolikrát jsem vás varoval… Ničíte svá těla. Ale vaše nepravosti ničí ještě více vaše duše… Najdete věčnost takovou, jakou jste si přáli”.
    (Oni) “Posunují můj čas svými nepravostmi.

    Ohledné jistých vědců.

    Ježiš: “Zůstávají a zůstanou omezení. Mohou se zabývat těžkými problémy a někdy najít jejich řešení. Nic jim nepomůže. Rozhodující problém jim zůstane provždy záhadou a nikdy se nestanou pány života. Řekl jsem: Všechno pomine. A oni pominou. V čase, který jsem stanovil.

    - Z ničeho tvořím. Z ničeho jsem stvořil svět a celý vesmír.
    - Pro Mne čas neexistuje, ale pro vás, Moji maličcí, je vzácný. Neboť vám byl dán, abyste se posvěcovali, abyste Mne milovali a Mně sloužili. Proto nešetřte své námahy. Od vás, které jsem si vyvolil, žádam mnoho. Lidé si najdou tisícero výmluv, aby neplnili svoje povinnosti vůči Mne. Ja nacházím tisíc záminek, abych se k nim přiblížil.
    - Pravda je lidem nepochopitelná. Nevzpomenou si na Mne, než aby Mi přičítali pohromy, které se na ně valí, a aby Mně za ně dávali zodpovědnost, když oni sami jsou za vše zodpovědni. Já chci pro všechny mír, ne smrt. Nechápou a ženou se vpřed, s hlavou skloněnou jako slepci, do zející propasti pod jejich nohami. A jejich svatokrádežné chování Mne krutě políčkuje. Jestliže se nad sebou nezamyslí… Co potom?…
    - Zákon lásky, který vám dávám, děti Moje, je jediný, který vás může zachránit. Svět bez lásky je svět ztracený. Myslíte si, že budete moci žít bez ní? Považujete se za silné a osvícené. Nikdy jste nebyly tak nevědomé. Proč dávat takovou důležitost tomu, co pomíjí? Je vám potřeba všech těchto marností ve vašich zavazadlech do nebe? Uvažujte také o této myšlence: smrt ukončí všechny vaše klamné představy… A co vám tehdy zůstane? Chcete se tedy přede Mnou objevit s prázdnýma rukama? Což myslíte, že život, který vedete, stojí za to, abyste pro ňej riskovaly vaši věčnou blaženost? Co znamená několik let na zemi? Jednoho dne ji opustíte. A slzy které budete na věčnosti prolévat, že jste opustily svého Boha. Kéž se tato myšlenka dotkne vašeho srdce. Okusily jste někdy svatých radostí Boží lásky? Naslouchaly jste a uslyšely jste svého Boha v tichu svého srdce?
    - Moje drahé děti, vyslyším vás v té míře, jak se vaše prosby budou shodovat s Mou vůlí.

    - Víš proč je všude zlo a jeho spoušť v duších? Protože se člověk, nasátý svým hloupým pocitem nadřazenosti, pokládá za boha na zemi. Nevidí prázdnotu toho, co ho naplňuje štestím. A přesto… přijde den… Mé perly však nejsou pro vepře. Ale kdo je dost malý, aby je přijal?

  4. brotherrr : 17.3.2012 v 18.36

    Napiš co si o tomto Božím poselství myslíš.

    Toto poselství je z knihy On a já z deníku od Gabriela Bossis která vedla duchovní rozhovory s Ježíšem. Úryvky z Ježíšových knih:

    Ježíš: “Toto mé poselství dávám osobně každému jednomu člověku kvůli jeho nápravě, protože Já každého člověka nekonečně miluji chci zachránit a přivést do nebe.
    .
    “Dcerka moje milá! Žij se mnou. Mluv se mnou. Pros mě o radu. Vypovídej mi všechno. Někteří to považují za nerozumné nebo dětinské. Ale ty věř, že je to tak! ”
    - Život je nato, abyste se stále napravovali. Smrt provede poslední nápravu!
    - Pokud žiješ pro sebe, budeš mít účast pouze v pozemských radostech. Když žiješ pro mě, budeš účasten nekonečné blaženosti!

    - Ó kdybys pochopil, co je to: dostat se do nebe, a co je to: ztratit nebe, už by ti kromě toho nezáleželo na ničem … Zajímala by tě jen spása duší!
    Jedině já vím uspokojit vaše srdce! Ó bídní lidé, jak můžete vyžadovat štěstí od těch, kteří sami nejsou šťastní?
    - Ti, kteří chodí po silnici životní svatosti, vždy touží po mně. Ale chodící po cestě zatracení mě vyhošťuje odevšad:, Nebudu ti sloužit! ‘Není to hrozné? Vyhnat Boha, čili lásku a vyloučit ještě i možnost lásky … Neboť mimo Boha všechno je nic! Zda chápeš, jaká je to strašná nevděčnost, když utíkáte před tím, který vás stvořil a tak vás miluje?
    - Můžeš si představit, jak budou volat ti, kteří chtěli Boha vyhnat ze svého života: Hory, přikryjte nás!

    - Já tě milují od věčnosti! Nevíš ani pochopit, co je to, od věčnosti ‘.
    - Vynásob nekonečném ty vynikající vlastnosti, které by si chtěl vidět u těch, které miluješ: Bůh je nesrovnatelně víc! Jsem vlastníkem takových láskyhodných dokonalostí, s jakými ses ještě nikdy nesetkal. A ten Bůh chce mít tebe jen pro sebe.
    - Zda můžete vůbec pochopit lásku vašeho Boha? Vykoupení a mému utrpení možná byste i mohli porozumět, ale jakými žhavými city toužilo mé Srdce trpět pro vás … to je vám nepochopitelné.
    - Zda lidé myslí na mě kapkou lásky alespoň jednou ročně? Zda mi uvěří, že každého z vás zvlášť miluji? A pak kdy uvěří, že pro mě je velmi krátký ten pozemský život, abych je miloval, já na to potřebuji věčnost … Zda uznají, že nynější jejich život není konečným cílem, ale jen prostředkem, který dostali na to, aby získali ten druhý věčný život?
    - Zda si pochopil, že nyní ukrývám svou svatost, svou spravedlnost? A že teď je čas lásky, odpuštění, trpělivosti, milosrdenství a důvěry? Teď ještě čekám na vás. Čekám, abyste byli velkodušní. Očekávám, co odpovíte … Ano, takový je váš Bůh k vám, dokud žijete na zemi. Moc tě prosím, upřímně mě miluj! Já tě nenutím. Já nikdy nic nevnucuji. Ještě ani své dary vám nevnucuji. Neboť jste svobodní.
    Ó kolikrát mě už ukřižováno ta vaše svoboda! Raději čekám … Vyčkávám, hoc i staletí … Ani se nenadějeme, jak dlouho čekám na tebe? … Ani jediná duše se nepodobá druhé. Ani jedna z nich mi nemůže dát to, co očekávám od tebe!
    - Protože si konečný ani si neumíš představit nekonečno!
    - Zamysli se: Já, který jsem nekonečně blažený v lůně svého Otce, tak miluji své stvoření, že nemůžu být bez nich a tak mohutně plane moje láska k nim, že to nemůžete pochopit.
    - Moje láska vůči lidem vždy více a více proudí: chce se přelít! A to bude sílit až do konce světa. Ale kdo mi to uvěří? Kolik se mi vysmějí? Kdybys věděl, kolik je zlomyslných, kteří mě potíral! Nejen svou duši! I duše jiných! I duše dětské! Kdyby si tomu všemu uvěřil, tehdy by si mě úplně přijal.
    - Zda tě nemiluji až po nerozumnost?
    - Moje volající slova na spojení odezněly. Pozval jsem každého člověka … Málokdo mě slyšel. Jen málokteří přijali mé volání. ”

    pár myšlenek z knihy “ON a já” Jsou to slova, která jí adresoval Pán Ježíš nejen při modlitbě.

    “Toužíš po potěšeni? Potešuj jiných! ”
    “Pokud věříš, že jsem mocnější než ty, proč se nespoléháš zcela na mě?”
    “O, kéž si tak toužila přijímat mé milosti, jak já ti je toužím darovat!”
    “Podle pořádku v tvém bytě, ať se dá usoudit, jaká je uspořádanost tvé duše!”
    “Za jediný povzdech: Srdce Ježišovo, smiluj se nad námi! – Dám ti víc milosti, pokud si s láskou vzdychne, než za jinou mechanicky mluvenou dlouhou modlitbu. ”
    “Ať začínáš cokoli, nejprve se postav do mé přítomnosti:” Tady je Ježíš! “A když něco dokončíš, rozpaľuj v sobě lásku! Ježíši, miluji tě! ”
    “Pros mne, aby tvé srdce stále milovalo mé Srdce tak, jako dosud ještě nikdy!”
    “Vždy se modli za ty, kteří jsou kolem tebe. I nyní, i zde. A kdekoliv na světě, kam se jen obrátíš. ”
    “Z lásky jsem složil Otčenáš. S láskou jsem vás ho naučil. Nikdy se nemodlete bez lásky. Modlit se je tolik, jako myslet na Boha! ”
    “Věř, že můžeš spasit duše i nejjednodušším skutkem, když to děláš v zájmu záchrany duší! Ver tomu pevně! Proto musíš věřit, neboť tím oslaví mou moc a moji dobrotu! ”
    “Když při mši svaté neděláš nic jiného, jen bojuješ proti roztržitosti, i tím mi děláš radost.”
    “Zdá se, jakoby byly dvě božstva. To, které žije v nebi … A to které vládne na zemi: peníze. Ty jejich používej jen do té míry, pokud i s nimi sloužíš Spasiteli a kvůli svým bližním! ”
    “Když pochybuješ o mých slovech, nebo se jim divíš, to proto, že ještě i sobě připisuji nějaký význam.”

  5. Sple. : 13.3.2012 v 16.22

    Vážím si názorů pana Jocha. Komentáře zde možná jsou, protože jde vděčné společenské téma. Já upozorňuji, že problém školného není tak černobílý ani (politicko-společensky viděno) na západ od našich hranic. A otázka akademických svobod také nemusí být viděna tímto prismatem. Přiznávám se, že nevidím v současnosti do hloubky tohoto problému. Řekněme to ve zkratce: rozhoduje vlivně ten, kdo drží “bank” :) a to je v případě státních VŠ stát. Ono to vypadá dobře, za Dobeše ještě posílíme vliv státu na univerzity. Jenže, současná vláda zde nebude na věky a co když přijde po ní tandem ČSSD + (tiše) KSČM)? Proč posilovat ještě více administrativní vliv státu na VŠ, když jej pak bude moci zneužít kdokoli jiný, kdo jistě nebude nejen panu dr. Jochovi příjemný?:(

    Gender studies mi připadají jako bonmot “tato věda se nemýlí: nenechme se mást fakty:)”.

  6. brotherrr : 10.3.2012 v 13.17

    Životní otázka: Proč existujete? Jaký má váš život smysl?

  7. godsangels : 10.3.2012 v 13.17

    I takové informace zazněly v poselstvích, které dostávají lidé po celém světě od Pána Ježíše a Jeho Matky. Jsou to příliš vysoká čísla, pokud si plně uvědomíme, co je to peklo. Posuďte sami:

    Ježíš: “Každý třetí člověk světa padá do pekelného ohně, každý třetí člověk se nenávratně ztrácí v plamenech, které jsou plameny prokletí. Každé sedmé dítě kráčí vstříc pekelnému ohni. Každý dvacátý můj služebník kráčí do pekelného ohně, každý osmnáctý řeholník kráčí do pekelného ohně. A mládež světa – každý druhý, každý druhý z vás kráčí do pekelného ohně! Takový je tento svět zrádný a život je ve velkém nebezpečí, protože odmítáte moji pomoc, odmítáte mou přítomnost, odmítáte vše, co je se mnou spojené. Odmítáte andělů strážných, což je velmi špatné pro vaše žití. ”

    Bůh Otec:

    “Velmi mnoho lidí zaměnilo lásku a štěstí svého Pána Boha za hříšnosti tohoto sveta.Veľmi mnoho mých dětí, které jsem objímal,

    když jejich můj drahý Syn Ježíš křtil a očistil od dědičného hříchu, opustilo Hospodinovy ??cesty.”
    “V pekle je mnoho duší jen proto, že nepřijali Boží milosrdenství a odmítli tento dar, když odcházeli ze světa. Tak se sami odsoudili na věčné zatracení. ”

    “Peklo je ukrutné a strašné místo. Kdyby ho smrtelný člověk viděl, od strašlivé hrůzy by zemřel. Je velmi nerozvážně, když člověk 20. století přestal věřit v peklo, protože kdyby ho jednou člověk viděl, už nikdy by nezhřešil. Ale každý člověk má svobodnou vůli a svůj rozum. Sám se musí rozhodnout, zda bude žít pro Pána Boha nebo pro satana a nakonec pro věčnou bolest a utrpení, které se nebude zmenšovat, ale naopak zvětšovat navěky. ”

    Do pekla se dostávají duše, které v peklo nevěřili. “

  8. godsangels : 10.3.2012 v 13.17

    Video s Vassulou Rydén která dostává poselství od P.Boha již od roku 1986.

    http://tligvideo.org/czvidintro.html

    Nad videem si můžete kliknout na poselství které dostává od P. Boha – odkazy na seznamy poselství.

  9. to : 8.3.2012 v 18.36

    Pôvod človeka, pôvod ľudského ducha, to znamená toho najvnútornejšieho, čo je v nás, je v duchovnej ríši, nazývanej aj rajom. Tam sa všetko zachvieva iba podľa Vôle Najvyššieho. V raji žijú ľudskí duchovia, ktorí túto Vôľu plne rešpektujú a podľa nej sa bezvýhradne riadia. Oni však nie sú tými, ktorí prichádzajú na zem a rodia sa v pozemských telách.

    Viac sa dozviete na:
    http://kusvetlu.blog.cz/1203/kto-sme-odkial-prichadzame-a-kam-smerujeme

  10. godsangels : 24.2.2012 v 21.49

    Věříš tomu, že existuje i škodlivá a velmi nebezpečná hudba?

    Poklikaj si na této stránce videa a uvěříš tomu!

    http://www.kristus.sk/hudba/

    Mnohé metalové a rockové skupiny mají zdánlivě neškodný text, ale když se to pustí odzadu, tak je tam zřetelné negativní poselství. Ani nezpozorujeme, jak sami otevíráme dvířka zlému, který má na nás pak dosah a škodí nám v životě.
    Potvrdit to může i exorcista P. Vojtěch Kodet, THD., Jehož přednášku o svázanosti hudbou ve formátu mp3 si zde můžeš poslechnout:

    http://www.eurohranoly.sk/kristus/kodet-zviazanost.mp3

    Exorcista tam hlavně varuje před technem jehož prostřednictvím se člověk dostane do transu a takto ho pak může snadno posednout ďábel.

Napsat komentář k Sple. Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?