Diskuse

Příspěvků : 1 237 - Diskuse

  1. Daniel Herman : 2.2.2011 v 15.18

    To víš, Pavle, už nejsi ředitel. Mně jako bývalému duchovnímu a současnému řediteli vylízal zadarmo i řitní otvor.

  2. Pavel Žáček : 2.2.2011 v 15.12

    Mě to stálo stovku, židák Joch, co si myslí!

  3. jirka : 2.2.2011 v 15.06

    Roman Joch kouří péra u Hlavního nádraží za padesát korun!

  4. oto : 20.1.2011 v 18.42

    (Ne)šťastný začiatok nového roka!

    Opäť máme za sebou honosné a okázalé oslavy začiatku nového roka. Opäť sa veľké svetové metropoly, ale aj malé mestá a mestečká vzájomne pred sebou predháňali v tom, kto bude mať veľkolepejší a krajší ohňostroj. Pre ničotnú parádu tak opäť, vo veľkom celosvetovom meradle, približne za 10 až 20 minút márnotratne vyfučali do vzduchu doslova miliardy. A za ten čas, za tých 10 až 20 minút možno niekde na svete zomrelo od hladu 100, alebo 200 ľudí. Dá sa takéto niečo považovať za normálne a prirodzené?

    Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1101/ne-stastny-zaciatok-noveho-roka

  5. oto : 16.12.2010 v 16.53

    Kríza úcty k autorite v súčasnom školstve

    Po rokoch komunistického režimu k nám zavítala sloboda. Veľké problémy v rôznych oblastiach spoločenského života však spôsobuje pokrivené chápanie tohto pojmu, ktorý si mnohí zamenili za svojvoľnosť. Za možnosť robiť si čo chcem.

    Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1012/kriza-ucty-k-autorite-v-sucasnom-skolstve

  6. Ervd : 3.12.2010 v 11.51

    NevěřTE všemu jsem chtěl napsat:)

  7. Ervd : 3.12.2010 v 10.04

    nevěř všemu…

  8. oto : 28.11.2010 v 11.40

    Výnimočný preparát proti rakovine a iným chorobám

    Považujem za povinnosť oboznámiť verejnosť s existenciou mimoriadne účinného prípravku, pôsobiaceho priam neuveriteľne pozitívnym spôsobom nie len pri rakovine, ale aj pri ostatných chorobách.

    Viac sa dozviete na:

    http://smilan.bloger.cz/Zdravie/Vynimocny-preparat-proti-rakovine-a-inym-chorobam

  9. oto : 17.11.2010 v 19.27

    Istého času bol v hlavnej spravodajskej relácii jednej zo slovenských komerčných televízií odvysielaný krátky šot, v ktorom sa niektorí z poslancov sťažovali na prítomnosť negatívnej energie v parlamente. Pociťujú ju tak, že sa v rokovacej miestnosti cítia zle, i keď na chodbách je to už vraj omnoho lepšie. Majú depresie a mnohým z nich sa veľmi výrazne zhoršil zrak.

    Viac sa dozviete na:

    http://kusvetlu.blog.cz/1011/staznosti-poslancov-na-negativnu-energiu-v-parlamente

  10. Milan Křenek : 15.11.2010 v 20.00

    Dobrý den pane Jochu,
    zaujal mne Váš článek na Neviditelný pes a inspiroval mne k dalším myšlenkám, které si dovoluji Vám zaslat.
    Konečně mi někdo otevřel oči. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji. Ale pane Jochu je potřeba jít ještě dál, být tvrdý, ale spravedliví. Kdo neplatí daně má nárok pouze na základní vzdělání, maximálně pět let, kde se naučí podepsat a počítat maximálně do sta. Ve zdravotní péči mu a jeho rodině musí stačit acylpyrin a kyselé zelí. Inu ve středověku to taky plebsu muselo stačit. Stejně se rodí jako králíci. Aby tito živly neuráželi city, nám, kteří platíme daně je nutno tuto zátěž společnosti soustředit na jedno místo, které bude pod dohledem nás všech. Nejlépe by bylo vyčlenit jedno město, ideálně se jeví Most. Stejně tam průmysl pomalu končí a obnova krajiny je zbytečný náklad. A těm, co tam bydlí a platí daně dát velkorysé odstupné, aby si mohli koupit bydlení mezi svými. Kdo neplatí daně, není plnoprávným členem naší společnosti, a proto bude vybaven čipovou kartou ve svítivé žluté barvě, kterou musí nosit na viditelném místě a v případě, že se z místa bydliště vzdálí o více než pět kilometrů má povinnost se hlásit na nejbližší policejní stanici. Souhlasím s vámi, že kdo neplatí daně, nemá právo volit. Pro spravedlivý volební systém v Atlantické federaci je nutno uzákonit zásadu ?výše daní rovná se počtu hlasů?. Je přeci spravedlivé a moudré, čím více platím státu, tím má větší počet hlasů. Vždyť ti nejbohatší musí být zákonitě i nejmoudřejší. A ti ?nejmoudřejší dostanou zakázky od státu. Čím větší daně, tím větší zakázka. Výběrová řízení jsou stejně zkorumpovaná.
    A v sokratovském dialogu pak:
    Žák – a bude to fungovat?
    Učitel ? ano dokud nepřijde Hitler II, nebo Marx II.

Napsat komentář k jirka Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?