Diskuse

Příspěvků : 1 237 - Diskuse

  1. hlavacek5 : 11.5.2004 v 13.04

    Nejprve Vám chci poděkovat za Vaši činnost a jasně formulované stanoviska, která jsou často proti podbízivým myšlenkovým schématům hlavního proudu současné materiální i metafyzické popkultury. Proto mám také pro Vás námět, zda by jste na webových stránkách institutu častěji prezentovali další články a názory vašeho týmu a organizace k různým tématům. Děkuji Petr Hlaváček

  2. michal semín : 15.4.2004 v 9.20

    Milá Viktorie,

    musím vás bohužel zklamat, ale Občanský institut “Liberální univerzitu” nikdy nepořádal. Musela jste si nás s někým splést. Nebyl to Liberální institut?

  3. viktoria : 14.4.2004 v 15.40

    Dobry den,

    pred par rokmi som sa zucastnila Liberalnej univerzity v Jindrichovom hradci cez Nadaciu F.A. Hayeka, ale organizatorom bol OI. Chcela by som vediet, ci este sa podobne akcie konaju. Ak ano, kde by som o nich nasla informacie.

    Dakujem.

  4. Petr Pištěk : 8.4.2004 v 21.20

    Je to už několik dní, co jsem to četl v Masarykově knihovně, zkusím to ještě najít a být konkrétnější. V principu se jednalo o to, že kritizovala neobjektivitu a sama se jeví silně zaujatá. Trochu jsem si vybavil jedno školení, které jsem před pár lety absolvoval na téma “Jak nikdy neztrácet hlavu”. Školení trvalo dva dny a když jeden kolega před koncem školení veřejně vyřkl, že to nemělo žádný přínos, školitelé úplně sami ztratili hlavu a parádně nám předvedli úplně všechny prvky jednání, před kterými nás ve svém školení varovali. A toto je podobný případ – média jsou neobjektivní a já (paní Freiová) jim to nandám, protože na zveličení pár nepodstatných případů a bagatelizaci podstatného budu ještě neobjektivnější :-)

  5. Jana D. Pláteníková : 6.4.2004 v 11.41

    Vážený pane Pištěku,

    můžete být ve své kritice-má li být věcná- konkrétnější? Mohl byste, prosím, uvést, který text Michaely Freiové máte na mysli a vyjmenovat dezinformace z její strany? Jana D. Pláteníková, Občanský institut

  6. Michal Semín : 6.4.2004 v 9.15

    Vážený pane Podracký,

    zjistím, proč není kniha v seznamu knih, pravděpodobně to bude dáno tím, že internetový seznam není příliš aktuální. Zjistím od kolegy, jak se to s tou věcí má.

    MS

  7. Petr Pištěk : 5.4.2004 v 22.21

    Dobrý den, před pár dny se mi dostal do ruk výplod paní Freiové (něco jako objektivita informací o blízkovýchodním konfliktu). Paradoxně přímo autorka napráskala na těch pár stránkách sama tolik dezinformací, že jsem nevycházel z údivu (Goebels hadra:-) Je rozumné utrácet peníze na vydáváním takovýchto žlučovitých šuplíkovek. V úctě Petr Pištěk

  8. Podracký : 4.4.2004 v 18.58

    Pane Semín, proč jste zatím neumístil moji knihu Občanská obroda, zaslanou již v červnu loňského roku, do seznamu ve knihovně. Snad se neztratila. To už vůbec nemluvím o tom, že se o ní nikde nezmiňujete. To je opravdu tak špatná nebo je to mobing? Co vy na to?

    Podracký

  9. Michal Semín : 22.3.2004 v 9.31

    Mily pane Michael,

    pracuje se na tom. V tuto chvili nedovedu odhadnout jak dlouho nam to bude trvat, ale pokusime se o to co nejrychleji.

    V ucte,

    Michal Semín

  10. Michal : 22.3.2004 v 8.22

    Pekny den

    chcel by som sa spytat, preco sa uz na tychto strankach nenachadzaju bulletiny aj starsie, ako to byvalo kedysi, tzn. navstevnik si mohol prezriet aj cisla z pred par rokov. To bolo velmi, ale velmi dobre!

    Nedalo by sa s tym nieco robit?

    Dakujem

Napsat komentář k Michal Semín Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?